Sanitairluxe
Alvara fonteinkast 40 x 22 x 50 cm cashmere
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Alvara fonteinkast is het perfecte kastje om jouw toiletproducten in op te bergen en past in vrijwel elke toiletruimte. Dankzij het strakke design en de nette afwerking geeft dit fonteinkastje direct een moderne en luxe uitstraling. De Alvara is verkrijgbaar in verschillende kleuren, waardoor je moeiteloos de juiste match vindt voor jouw toiletruimte. Combineer het kastje met een bijpassend topblad en waskom of fontein om een complete look te creëren.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Barcode (EAN13) | 8721214112083 |
| Verpakkingseenheid (klein) | 1 |
| Verpakkingseenheid (groot) | 1 |
| Montagewijze | Wand |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Alvara |
| Lengte verpakking | 42.5 |
| Breedte verpakking | 24.5 |
| Hoogte verpakking | 52.5 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 7650 |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 398 mm |
| Diepte | 218 mm |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Aantal deuren linksdraaiend | 1 |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 1 |
| Met waskorf | Nee |
| Aantal open vakken | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanplaat |
| Materiaal front | Kunststof |
| Uitvoering handgrepen | Greeploos |
| Soft-close systeem | Ja |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































