Sanitairluxe
Consilio waskom rond 20 x 9 cm keramiek beige
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Steeds vaker valt de keuze op een losse waskom. Deze kun je plaatsen op elk gewenst oppervlak. Denk bijvoorbeeld aan een robuuste houten plank of een topblad van Wiesbaden Sanitair. Hierdoor creëer je een stijlvolle en moderne look in de badkamer of toiletruimte.
De Consilio opzetwaskom van Wiesbaden Sanitair heeft een mooie ronde vorm en is met zijn tijdloze design prachtig vormgegeven. Een echt pronkstuk! Deze opzetwaskom heeft een beige kleur.
Je kunt deze waskom helemaal aanpassen aan je eigen wensen. Kies je favoriete kraan, sifon en waste en stel de perfecte wastafel samen. Sifon, kraan en waste zijn bij Wiesbaden Sanitair los verkrijgbaar. Let op: deze opzetwastafel bevat geen overloop.
De wastafel reinigen
Deze opzetwastafel is gemaakt van keramiek. Dat maakt het een natuurproduct. Wiesbaden Sanitair verkoopt reinigingsmiddelen speciaal voor keramische producten.
Raadpleeg voor het plaatsen van dit product de handleiding.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Materiaal | Keramiek |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Consilio |
| Lengte verpakking | 28 |
| Breedte verpakking | 28 |
| Hoogte verpakking | 17 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 2500 |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Beige |
| Glansgraad | Mat |
| Montagewijze | Opzet |
| Bevestigingswijze | Bladmontage |
| Afzetplateau | Geen |
| Kraangat | Geen |
| Doorslaanbare kraangaten | Geen |
| Diameter afvoergat | 45 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Breedte/diameter | 200 mm |
| Hoogte | 90 mm |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten














































