Sanitairluxe
Rhea M fontein links 40 x 22 x 11 cm keramiek beige
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Deze keramische Rhea M fontein links in beige van Wiesbaden Sanitair is mooi strak vormgegeven en gemakkelijk schoon te houden. Door zijn afmeting is hij in bijna iedere toiletruimte te plaatsen.
Je kunt deze losse fontein helemaal aanpassen aan je eigen wensen. Kies je favoriete kraan, sifon en waste en stel je perfecte fontein samen. Sifon, kraan en waste zijn bij Wiesbaden Sanitair los verkrijgbaar. De kraan kan aan de linkerkant van deze fontein geplaatst worden.
De fontein reinigen
Wiesbaden Sanitair verkoopt reinigingsmiddelen speciaal voor keramische producten.
Het wordt aangeraden om bij een fontein zonder overloop een vaste waste (i.p.v. een clickwaste) te gebruiken.
Deze zijn in meerdere kleuren te verkrijgen.
Vraag de dealer naar het juiste bevestigingsmateriaal voor dit fonteintje.
Raadpleeg voor het plaatsen van dit product de handleiding.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Materiaal | Keramiek |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Rhea M |
| Lengte verpakking | 48 |
| Breedte verpakking | 30 |
| Hoogte verpakking | 19 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 7300 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Beige |
| Glansgraad | Mat |
| Montagewijze | Wand |
| Bevestigingswijze | Plugbouten |
| Afzetplateau | Links |
| Kraangat | Links |
| Doorslaanbare kraangaten | Geen |
| Diameter afvoergat | 45 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Breedte/diameter | 400 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































