Sanitairluxe
Rhea XXS fontein links 30,5 x 18 x 11 cm keramiek beige
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Deze keramische Rhea XXS fontein links van Wiesbaden Sanitair is ideaal wanneer je weinig ruimte tot je beschikking hebt. De fontein is gemakkelijk schoon te houden en door zijn afmeting is hij in bijna iedere toiletruimte te plaatsen.
Je kunt deze losse fontein helemaal aanpassen aan je eigen wensen. Kies je favoriete kraan, sifon en waste en stel je perfecte fontein samen. Sifon, kraan en waste zijn bij Wiesbaden Sanitair los verkrijgbaar. De kraan kan aan de linkerkant van deze fontein geplaatst worden.
De fontein reinigen
Wiesbaden Sanitair verkoopt reinigingsmiddelen speciaal voor keramische producten.
Het wordt aangeraden om bij een fontein zonder overloop een vaste waste (i.p.v. een clickwaste) te gebruiken.
Deze zijn in meerdere kleuren te verkrijgen.
Vraag de dealer naar het juiste bevestigingsmateriaal voor dit fonteintje.
Raadpleeg voor het plaatsen van dit product de handleiding.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Materiaal | Keramiek |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Rhea XXS |
| Lengte verpakking | 38.5 |
| Breedte verpakking | 26 |
| Hoogte verpakking | 19 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 4000 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Beige |
| Glansgraad | Mat |
| Montagewijze | Wand |
| Bevestigingswijze | Plugbouten |
| Diameter afvoergat | 45 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Breedte/diameter | 305 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Afzetplateau | Links |
| Kraangat | Links |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten














































