Sanitairluxe
Sulora kolomkast afgeronde hoeken geribbeld 160 x 40 x 35 cm mat beige
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Novira kolomkast is de perfecte combinatie van modern design en praktische opbergruimte voor jouw badkamer. Het elegante, slanke model met afgeronde hoeken zorgt voor een zachte en luxe uitstraling, terwijl het hoge ontwerp optimaal gebruik maakt van de beschikbare ruimte. Deze badkamer kolomkast is voorzien van 2 deuren en maar liefst 6 handige plankjes, waardoor je eenvoudig al je handdoeken en badkamer producten overzichtelijk kunt opbergen. De Novira kolomkast is verkrijgbaar in meerdere kleuren en perfect te combineren met de Novira onderkast.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Model | Hoog |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Novira |
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 1600 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal deuren linksdraaiend | 2 |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 2 |
| Aantal legborden | 4 |
| Materiaal legbord | Glas |
| Aantal open vakken | 6 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Glansgraad | Mat |
| Kleur corpus | Antraciet |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































