Sanitairluxe
Sulora onderkast afgeronde hoeken geribbeld met 1 lade 1 uitsparing 80 x 48 cm mat beige
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Sulora onderkast is een stijlvolle blikvanger voor iedere moderne badkamer. Het elegante, verticale ribbeldesign in combinatie met de zachte afgeronde hoeken geeft deze onderkast een luxe en eigentijdse uitstraling. Deze onderkast is voorzien van één ruime lade. Extra handig is de uitschuifbare binnenlade met 1 uitsparing voor sifon of afvoer, zo creëer je extra opbergruimte voor kleinere badkameraccessoires zonder dat dit ten koste gaat van het strakke design. Het materiaal van de onderkast bestaat uit MDF met een PVC folie. Bovendien is de Sulora onderkast verkrijgbaar in meerdere kleuren en afmetingen, zodat je eenvoudig de perfecte match vindt voor jouw badkamerstijl en ruimte.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Montagewijze | Wand |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Sulora |
| Lengte verpakking | 85 |
| Breedte verpakking | 52 |
| Hoogte verpakking | 55 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 30000 |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | Overig |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































