Wiesbaden
Geborsteld Brons Koperen Handdouche Wiesbaden 3 Standen Kunststof
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Geborsteld Brons Koperen Handdouche Wiesbaden 3 Standen Kunststof
Beleef een plezierige douche met de handdouches van Wiesbaden. Deze esthetisch aantrekkelijke, verstelbare handdouche is voorzien van antikalknoppen. De delicate noppen vergemakkelijken het verwijderen van kalkaanslag door zacht wrijven. Bovendien beschikt de handdouche over drie verschillende straalsoorten. Met een drukknop kunt u tussen de modi kiezen. Hierdoor kan iedereen een heerlijke douche beleven. Deze handdouche is gemaakt van kunststof. Dit duidt op een verminderde kans op krassen en beschadigingen.
Specificaties:
- Diameter: 12 centimeter
- Hoogte: 19,14 centimeter
- Afmeting schroefdraadaansluiting: G 1/2
- Samenstelling: kunststof
- Hue: geborsteld brons-koper anti-kalkuitsteeksels
- Aantal posities: 3
| Artikelnummer (fabrikant) | 29.6953 |
|---|---|
| EAN | 8720847407719 |
| Gewicht | 1.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Sani |
| Hoogte | 19 cm |
| Kleur | Brons |
| Breedte | 12 cm |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Hoogte | 19 cm |
| Artikelnummer (fabrikant) | 29.6953 |
| EAN | 8720847407719 |
| Gewicht | 1.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Sani |
| Hoogte | 19 cm |
| Kleur | Brons |
| Breedte | 12 cm |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten















































