Wiesbaden
Geborsteld stalen handdouche Wiesbaden 3 standen Kunststof
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Geborsteld stalen handdouche Wiesbaden 3 standen Kunststof
Beleef een aangename douche met de handdouches van Wiesbaden. Deze esthetisch aantrekkelijke, verstelbare handdouche is voorzien van antikalknoppen. De delicate noppen vergemakkelijken het verwijderen van kalkaanslag door zacht wrijven. Bovendien beschikt de handdouche over drie verschillende straalsoorten. Met een drukknop kunt u tussen de modi kiezen. Hierdoor kan iedereen een uitzonderlijke douche beleven. Deze handdouche is gemaakt van kunststof. Dit duidt op een verminderde kans op krassen en beschadigingen.
Specificaties:
- Diameter: 12 centimeter
- Hoogte: 19,14 centimeter
- Afmeting schroefdraadaansluiting: G 1/2
- Samenstelling: kunststof
- Kleur: antikalkuitsteeksels van geborsteld staal
- Aantal posities: 3
| Artikelnummer (fabrikant) | 29.6950 |
|---|---|
| EAN | 8720847407689 |
| Gewicht | 1.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Sani |
| Hoogte | 19 cm |
| Kleur | RVS |
| Breedte | 12 cm |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Hoogte | 19 cm |
| Artikelnummer (fabrikant) | 29.6950 |
| EAN | 8720847407689 |
| Gewicht | 1.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Sani |
| Hoogte | 19 cm |
| Kleur | RVS |
| Breedte | 12 cm |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten















































