Wiesbaden
Zenn Hoekbad Wiesbaden Links 180X80 Cm met Afvoer in Mat Wit
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Zenn Hoekbad Wiesbaden Links 180X80 Cm met Afvoer in Mat Wit
Bent u op zoek naar een hoekbad voor uw badkamer? Dan is dit hoekbad uit de Zenn-lijn van Wiesbaden ideaal voor jou. Het bad is matwit uitgevoerd, inclusief een matwitte afvoer en overloop centraal geplaatst. Het bad is gemaakt van acryl, wat twee belangrijke voordelen biedt. Het materiaal is gemakkelijk schoon te maken en houdt de warmte langdurig vast, waardoor u langer van warm water kunt genieten. Het bad is 180 cm lang en 80 cm breed. Dit bad heeft een hoek aan de linkerkant, terwijl de rechtervoorzijde doorloopt voor een esthetisch effect. Door de matwitte tint van het bad past het in elk badkamerontwerp. Van klassiek of elegant tot eigentijds.
Specificaties:
- De Clickwaste kan niet worden gemonteerd, omdat deze al standaard is gentegreerd en onveranderlijk is.
- Merk: Wiesbaden
- Serie: Zenn
- Hoogte: 180 cm
- Breedte: 80 centimeter
- Hoekbad gelegen aan de linkerkant; kleur: mat wit.
- Centrale mat witte afvoer en overloop. Materiaal: acryl.
- Eenvoudig te onderhouden
- Hedendaags ontwerp
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3669 |
|---|---|
| EAN | 8720847406750 |
| Gewicht | 50.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Zenn |
| Bad lengte | 180 cm |
| Bad breedte | 80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting bad | 180x80 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Mat Wit |
| Hoekbad | Ja |
| Inclusief badafvoer | Ja |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Materiaal | Acryl |
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3669 |
| EAN | 8720847406750 |
| Gewicht | 50.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Zenn |
| Bad lengte | 180 cm |
| Bad breedte | 80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting bad | 180x80 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Mat Wit |
| Hoekbad | Ja |
| Inclusief badafvoer | Ja |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten















































