Wiesbaden
Zenn Hoekbad Wiesbaden Links 180X80 Cm met Afvoer in Wit
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Zenn Hoekbad Wiesbaden Links 180X80 Cm met Afvoer in Wit
Bent u op zoek naar een hoekbad voor uw toilet? Dan is dit hoekbad uit de Zenn-lijn van Wiesbaden ideaal voor jou. Het bad is wit uitgevoerd inclusief een witte afvoer en overloop centraal geplaatst. Het bad is gemaakt van acryl, wat twee belangrijke voordelen biedt. Het materiaal is gemakkelijk schoon te maken en houdt de warmte langdurig vast, waardoor u langdurig van warm water kunt genieten. Het bad is 180 cm lang en 80 cm breed. Dit bad heeft een linkerhoek, terwijl de rechtervoorkant gebogen is voor een esthetisch effect. Door de witte kleur van het bad past het bij elk badkamerontwerp. Van klassiek of strak tot eigentijds.
Specificaties:
- De Clickwaste is niet monteerbaar, aangezien deze al standaard is gentegreerd en niet kan worden aangepast.
- Merk: Wiesbaden
- Serie: Zenn
- Hoogte: 180 cm
- Breedte: 80 centimeter
- Hoekbad links gelegen; kleur: wit.
- Centrale witte afvoer en overloop Materiaal: Acryl
- Eenvoudig te onderhouden
- Hedendaags ontwerp
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3668 |
|---|---|
| EAN | 8720847406743 |
| Gewicht | 50.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Zenn |
| Bad lengte | 180 cm |
| Bad breedte | 80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting bad | 175x83 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Wit |
| Hoekbad | Ja |
| Inclusief badafvoer | Ja |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Materiaal | Acryl |
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3668 |
| EAN | 8720847406743 |
| Gewicht | 50.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Zenn |
| Bad lengte | 180 cm |
| Bad breedte | 80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting bad | 175x83 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Wit |
| Hoekbad | Ja |
| Inclusief badafvoer | Ja |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten















































