Wiesbaden
Portus Rd Inbouwbad Wiesbaden 180X80X49 Cm in acryl mat wit
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Portus Rd Inbouwbad Wiesbaden 180X80X49 Cm in acryl mat wit
Dit dubbele bad uit Wiesbaden zorgt voor een heerlijke verwarmde badervaring, alleen of met een begeleider. Het bad heeft een lengte van minimaal 180 centimeter. Voldoende ruimte. Het bad is 80 cm breed en 49 cm hoog. De afmetingen van de voet zijn 124 cm bij 45 cm. Het bad is samengesteld uit kunststof. Eenvoudig schoon te houden. Het afvoergat heeft een diameter van 5,3 cm.
Specificaties:
- Dit bad wordt zonder voeten geleverd. Deze zijn per stuk te bestellen.
- Hoogte: 49 centimeter
- Breedte: 80 centimeter
- Hoogte: 180 cm
- Afmetingen: 124 cm bij 45 cm
- Diameter van het afvoergat: 5,3 cm
- Samenstelling: kunststof
- Tint: Matwit
- Losing inbegrepen: Nee Badpoten inbegrepen: Nee
- Overloop: afwezig Inclusief afval: afwezig
- Antislip: Nee
- Niet toepasbaar als whirlpool.
- Fabrieksgarantie: 2 jaar
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3665 |
|---|---|
| EAN | 8720365812071 |
| Gewicht | 15.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Portus |
| Hoogte bad | 49 cm |
| Bad lengte | 180 cm |
| Bad breedte | 80 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Afmeting bad | 180x80 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Mat wit - |
| Hoekbad | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Inhoud (L) | 300 Liter |
| Inclusief badafvoer | Nee |
| Inclusief poten | Nee |
| Afwerking toplaag | Mat |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Materiaal | Acryl |
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3665 |
| EAN | 8720365812071 |
| Gewicht | 15.0000 |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Portus |
| Hoogte bad | 49 cm |
| Bad lengte | 180 cm |
| Bad breedte | 80 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Afmeting bad | 180x80 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Mat wit - |
| Hoekbad | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Inhoud (L) | 300 Liter |
| Inclusief badafvoer | Nee |
| Inclusief poten | Nee |
| Afwerking toplaag | Mat |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten















































