Wiesbaden
Wiesbaden Dahlia Santino Inbouwbad Duo 190x90x49 cm Wit
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Wiesbaden Dahlia Santino Inbouwbad Duo 190x90x49 cm Wit
De badkamer bij uitstek die alle trends overstijgt en op onderscheidende wijze uniciteit uitstraalt. En zonder enige concessie aan het ontwerp. Als fundamentele eisen in een eigentijdse, duurzame stijl moeten worden weergegeven, dan is het Bad Duo Wiesbaden Santino inbouw 190x90x49 cm in wit de ideale keuze. Haar minimalistische concepten zijn meeslepend en overtuigend en lijken op herkenbare vormen uit de natuur.
Specificaties:
- Een duetbad is perfect voor degenen die graag samen met een partner genieten van een rustgevend bad, zodat ze kunnen ontsnappen aan de stress van de dag.
- Houd er rekening mee dat dit bad zonder afvoer wordt geleverd.
- - Ligbad - Inbouwbad - Duo - Afmetingen: 190x90x49 cm - Kleur: Wit - Afvoer: Geen - Materiaal: Acryl met polyester afwerking
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3658 |
|---|---|
| EAN | 8718858079278 |
| Gewicht | 50.0000 |
| Aanwezig in Showroom | Rotterdam |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Santino |
| Hoogte bad | 49 cm |
| Bad lengte | 190 cm |
| Bad breedte | 90 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting bad | 190x90 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Wit |
| Hoekbad | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Inclusief badafvoer | Nee |
| Inclusief poten | Nee |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Materiaal | Acryl |
| Artikelnummer (fabrikant) | 21.3658 |
| EAN | 8718858079278 |
| Gewicht | 50.0000 |
| Aanwezig in Showroom | Rotterdam |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Santino |
| Hoogte bad | 49 cm |
| Bad lengte | 190 cm |
| Bad breedte | 90 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting bad | 190x90 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Wit |
| Hoekbad | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Inclusief badafvoer | Nee |
| Inclusief poten | Nee |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten















































