Wiesbaden
KOH29.5510
Caral Thermostatische 2-weg inbouwafwerking Wiesbaden in geborsteld messing goud
Inclusief btw.
Verzendkosten worden berekend bij de Afrekenen.
1000 stuks op voorraad, direct leverbaar
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
Caral Thermostatische 2-weg inbouwafwerking Wiesbaden in geborsteld messing goud
Dit onderdeel is van het merk Wiesbaden en maakt deel uit van de Caral serie. Het eindgedeelte is rechthoekig en meet 12,5 cm breed, 18,5 cm hoog en 4,8 cm diep. Dit object is gemaakt van messing en heeft een geborstelde messing afwerking.
Specificaties:
- - Tweezijdige afwerkingscomponent - Thermostatisch
- - Merk: Wiesbaden - Serie: Caral - Model: Wiesbaden Caral - Kleur: geborsteld messing
- - Samenstelling: messing
- - Breedte: 12,5 cm - Hoogte: 18,5 cm - Diepte: 4,8 cm - Fabrieksgarantie: 2 jaar
Specificaties Afbouwdeel Wiesbaden Caral Thermostatisch 2-Weg Geborsteld Messing Goud
| Artikelnummer (fabrikant) | 29.5510 |
|---|---|
| EAN | 8719956083570 |
| Gewicht | 1.0000 |
| Aanwezig in Showroom | Rotterdam |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Caral |
| Lengte | 4.8 cm |
| Hoogte | 18.5 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Bediening | Hendel |
| Materiaal | Messing |
| Breedte | 12.5 cm |
| Kleur | Geborsteld Messing |
| Soort | Thermostaat |
Specificaties
| Merk | Wiesbaden |
| Hoogte | 18.5 cm |
| Materiaal | Messing |
| Artikelnummer (fabrikant) | 29.5510 |
| EAN | 8719956083570 |
| Gewicht | 1.0000 |
| Aanwezig in Showroom | Rotterdam |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Caral |
| Lengte | 4.8 cm |
| Hoogte | 18.5 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Bediening | Hendel |
| Materiaal | Messing |
| Breedte | 12.5 cm |
| Kleur | Geborsteld Messing |
| Soort | Thermostaat |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten
4.8
Gebaseerd op 27 reviews
"Super kwaliteit en snelle levering! De douchecabine ziet er prachtig uit."
Amsterdam
"Uitstekende service en mooi product. Nano-coating werkt echt fantastisch."
Rotterdam
"Goede prijs-kwaliteitverhouding. Installatie was eenvoudig met de bijgeleverde handleiding."
Utrecht
Snelle levering
Op alle bestellingen in Nederland
30 dagen retour
Niet goed? Geld terug!
Showroom beschikbaar
Bezoek onze showroom in Rotterdam
20 jaar ervaring
Specialist in sanitair en badkamers















































