Sanitairluxe
Alvara kolomkast 160x35x35 cm warm eiken
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Alvara kolomkast is de perfecte combinatie van stijl en opberggemak. Met zijn strakke design en slimme indeling biedt deze kast volop ruimte om al je badkamerbenodigdheden netjes en overzichtelijk op te bergen. De kolomkast is verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen, waardoor hij moeiteloos aansluit bij iedere badkamerstijl. Bovendien is de Alvara kolomkast perfect te combineren met de Alvara onderkast, voor een harmonieus en compleet geheel in jouw badkamer.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Barcode (EAN13) | 8721214109595 |
| Verpakkingseenheid (klein) | 1 |
| Verpakkingseenheid (groot) | 1 |
| Model | Hoog |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Alvara |
| Lengte verpakking | 37.5 |
| Breedte verpakking | 37.5 |
| Hoogte verpakking | 162.5 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 30250 |
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 1600 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal deuren linksdraaiend | 2 |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 2 |
| Aantal legborden | 4 |
| Materiaal legbord | Glas |
| Aantal open vakken | 6 |
| Met afdekblad | Nee |
| Materiaal corpus | Spaanplaat |
| Materiaal front | Kunststof |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































