Sanitairluxe
Alvara onderkast met 2 laden 1 uitsparing 100 x 46 cm donker cashmere
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Alvara onderkast met 2 laden en 1 uitsparing combineert stijl, functionaliteit en slimme opbergruimte in één strak ontwerp. Dankzij de twee ruime laden berg je moeiteloos al je badkamerbenodigdheden netjes op, terwijl de praktische uitsparing perfect ruimte biedt voor sifon of leidingen zonder in te leveren op opberggemak. Met zijn moderne uitstraling en hoogwaardige afwerking past de Alvara onderkast in vrijwel iedere badkamer, van minimalistisch tot luxe. De onderkast is verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Barcode (EAN13) | 8721214110843 |
| Verpakkingseenheid (klein) | 1 |
| Verpakkingseenheid (groot) | 1 |
| Montagewijze | Wand |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Alvara |
| Lengte verpakking | 102.5 |
| Breedte verpakking | 48 |
| Hoogte verpakking | 52.5 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 31400 |
| Met blad | Nee |
| Met wasbak(ken) | Nee |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Met waskorf | Nee |
| Materiaal corpus | Spaanplaat |
| Materiaal front | Kunststof |
| Uitvoering handgrepen | Greeploos |
| Soft-close systeem | Ja |
| Aantal sifonuitsparingen | 1 |
| Kleur front | Eiken |
| Kleur corpus | Eiken |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































