Sanitairluxe
Alvara onderkast met 2 laden 2 uitsparingen 120 x 46 cm cashmere
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Alvara onderkast met 2 laden en 2 uitsparingen is de perfecte mix van design en functionaliteit voor een moderne badkamer. De twee ruime laden bieden volop opbergruimte voor al je essentials, terwijl de dubbele uitsparingen ideaal zijn voor installaties zoals sifons of leidingen, zonder concessies te doen aan de beschikbare ruimte.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Barcode (EAN13) | 8721214110904 |
| Verpakkingseenheid (klein) | 1 |
| Verpakkingseenheid (groot) | 1 |
| Montagewijze | Wand |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Alvara |
| Lengte verpakking | 122.5 |
| Breedte verpakking | 48 |
| Hoogte verpakking | 52.5 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 35550 |
| Met blad | Nee |
| Met wasbak(ken) | Nee |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Materiaal corpus | Spaanplaat |
| Materiaal front | Kunststof |
| Kleur corpus | Antraciet |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Greeploos |
| Soft-close systeem | Ja |
| Aantal sifonuitsparingen | 2 |
| Verlichting | Geen |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































