Belrad
BELRAD Badkamer radiator elektrisch
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De BELRAD elektrische badkamer radiator 1600x500 mm in mat zwart is een moderne en efficiënte warmtebron voor elke badkamer. Met een verwarmingscapaciteit van 551 watt, een strak buizenprofiel en RAL-kleur EN3004 is deze radiator ideaal voor wie op zoek is naar comfort in combinatie met stijlvol design.
Technische specificaties:
-
Type: Elektrische badkamer radiator
-
Merk: BELRAD
-
Afmetingen (HxB): 1600 x 500 mm
-
Diepte: 60 mm
-
Buisprofiel: 40×40 mm + 22×22 mm
-
Aansluiting: Elektrisch
-
Vermogen: 551 Watt
-
Kleur: Mat zwart
-
RAL-kleur: EN3004
-
Materiaal: Staal
-
Netto gewicht: 23,40 kg
Specificaties
| Merk | Belrad |
| Type | Elektrische badkamer radiator |
| Merk | BELRAD |
| Afmetingen (HxB) | 1600 x 500 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Buisprofiel | 40×40 mm + 22×22 mm |
| Aansluiting | Elektrisch |
| Vermogen | 551 Watt |
| Kleur | Mat zwart |
| RAL-kleur | EN3004 |
| Materiaal | Staal |
| Netto gewicht | 23,40 kg |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































