Sanitairluxe
Novira onderkast afgeronde hoeken met 2 laden 1 uitsparing 80 x 48 cm mat wit
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Novira onderkast is de perfecte combinatie van modern design en praktische opbergruimte. Dankzij de afgeronde hoeken krijgt de kast een moderne uitstraling. Met twee ruime laden biedt deze onderkast voldoende plaats voor al je benodigdheden. De uitsparing zorgt ervoor dat de kast ideaal te combineren is met een sifon, zonder concessies te doen aan opbergruimte. Het materiaal van de onderkast bestaat uit MDF met een lakafwerking. De Novira onderkast is verkrijgbaar in meerdere kleuren en afmetingen, waardoor je altijd een uitvoering vindt die perfect aansluit bij jouw badkamer.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Montagewijze | Wand |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Novira |
| Lengte verpakking | 85 |
| Breedte verpakking | 52 |
| Hoogte verpakking | 55 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 27500 |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | Overig |
| Kleur corpus | Antraciet |
| Kleur front | Wit |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten























































