Sanitairluxe
Sulora onderkast afgeronde hoeken geribbeld met 1 lade 1 uitsparing 120 x 48 cm licht eiken
€820,00
/
inkl. MwSt.
Versand wird beim Checkout berechnet
Retourneren & annuleren
Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent met uw aankoop bij SanitairLuxe. In dit retour- en annuleringsbeleid leggen wij uit hoe retourneren, annuleren en terugbetaling werkt. Heeft u vragen of ervaart u een probleem? Dan kunt u altijd terecht bij onze klantenservice.
Beschrijving
De Sulora onderkast is een stijlvolle blikvanger voor iedere moderne badkamer. Het elegante, verticale ribbeldesign in combinatie met de zachte afgeronde hoeken geeft deze onderkast een luxe en eigentijdse uitstraling. Deze onderkast is voorzien van één ruime lade. Extra handig is de uitschuifbare binnenlade met 1 uitsparing voor sifon of afvoer, zo creëer je extra opbergruimte voor kleinere badkameraccessoires zonder dat dit ten koste gaat van het strakke design. Het materiaal van de onderkast bestaat uit MDF met een PVC folie. Bovendien is de Sulora onderkast verkrijgbaar in meerdere kleuren en afmetingen, zodat je eenvoudig de perfecte match vindt voor jouw badkamerstijl en ruimte.
Specificaties
| Merk | Sanitairluxe |
| Montagewijze | Wand |
| Merk | Wiesbaden |
| Serie | Sulora |
| Lengte verpakking | 85 |
| Breedte verpakking | 52 |
| Hoogte verpakking | 55 |
| Bruto gewicht incl. verpakking | 30000 |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | Overig |
Wat onze klanten zeggen
Beoordeeld door echte klanten
4.8
Gebaseerd op 27 reviews
"Super kwaliteit en snelle levering! De douchecabine ziet er prachtig uit."
Amsterdam
"Uitstekende service en mooi product. Nano-coating werkt echt fantastisch."
Rotterdam
"Goede prijs-kwaliteitverhouding. Installatie was eenvoudig met de bijgeleverde handleiding."
Utrecht
Snelle levering
Op alle bestellingen in Nederland
30 dagen retour
Niet goed? Geld terug!
Showroom beschikbaar
Bezoek onze showroom in Rotterdam
20 jaar ervaring
Specialist in sanitair en badkamers























































